O nas

CAN-POL jest firmą działającą na nieskażonych terenach Podlasia – tak zwanych „zielonych płucach” Polski. Głównym składnikiem naszych suplementów są rośliny z ekologicznych upraw. Proponowane naturalne suplementy dostarczają dzienną dawkę substancji potrzebną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pozwalają na dostarczenie mikroelementów, zapewniają regenerację, odporność. Pomagają również w zachowaniu pełni sił i zdrowia. Nasze produkty nie zawierają chemii ani środków farmakologicznych i są certyfikowane znakiem EKO.

Każdy z produktów marki CAN-POL posiada inne właściwości oraz posiada w składzie własny, unikalny i naturalny składnik. Jedyną cechą wspólną wszystkich naszych produktów jest naturalny proces zamykania wszelkich składników w jednej, małej kapsułce. Przykładowo, liofilizat na bazie soku z ekologicznego buraka kiszonego, jest zalecany:

  • kobietom w okresie menopauzy,
  • kobietom w ciąży,
  • młodzieży,
  • dzieciom oraz niemowlętom.

Ze względu na swoje działanie (np. wzmacnianie systemu immunologicznego) jest to suplement diety idealny dla całej Twojej rodziny!

Firma CAN-POL powstała z myślą żeby szczególnie dbać o Nasze codzienne zdrowie

ekologiczne liofilizaty

Poznaj nasze produkty

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Sprawdź jakie korzyści przynosi każdy z liofilizatów i dowiedz się więcej o produkcie. Następnie wybierz najlepszy dla siebie i swojej rodziny. Zapewniamy iż nasze produkty są w stu procentach ekologiczne.